Wybory 2014

WYBORY 2014

LEŚNICY W SEJMIKU WOJEWÓDZTWA

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

Miejsce zatrudnienia

RDLP

Stanowisko

Województwo

1

Barciński Jerzy

N-ctwo Skrwilno

Toruń

Leśniczy

Kuj-Pom.

 

LEŚNICY  -WÓJT GMINY

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

Miejsce zatrudnienia

RDLP

Stanowisko

Województwo

1

Dobek Arkadiusz

Nadleśnictwo Jamy

Toruń

leśniczy

Kuj – Pom.

 

LEŚNICY W RADACH  POWIATU

LP

NAZWISKO I IMIĘ

Miejsce zatrudnienia

RDLP

Stanowisko

Nazwa  Rady

1

Fiłonowicz Wojciech

Nadleśnictwo Supraśl

Białystok

Leśniczy

RADA POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO

2

Skubis Leszek

Nadleśnictwo Płaska

Białystok

Nadleśniczy

RADA POWIATU AUGUSTOWSKIEGO

3

Kulbacki Mirosław

Nadleśnictwo Browsk

Białystok

Leśniczy

RADA POWIATU CHAJNOWSKIEGO

4

Kowalik Józef

Nadleśnictwo Krasnystaw

Lublin

Podleśniczy

RADA POWIATU KRASNYSTAW

5

Popławski Wiesław

Nadleśnictwo Sarnaki

Lublin

Podleśniczy

RADA POWIATU SARNAKI

6

 Kania Paweł

Nadleśnictwo Kolumna

Łódź

leśniczy

RADA POWIATU PODDĘBICE

7

 Długosz Marek

N-ctwo Poddębice

Łódź

Podleśniczy

RADA POWIATU PODDĘBICE

8

Słupski Waldemar

Nadleśnictwo Nidzica

Olsztyn

Prac. gospodarczy

RADA POWIATU  NIDZICKIEGO

9

Śliczner Wojciech

Nadleśnictwo Grodzisk

Poznań

Leśniczy

RADA POWIATU NOWOTOMYSKI

10

Górczak Marek

Nadleśnictwo Konin

Poznań

Leśniczy

RADA POWIATU KONIN

11

Rudniak Albin

Nadleśnictwo Koło

Poznań

Leśniczy

RADA POWIATU KOLSKIEGO

12

Piesyk Andrzej

Nadleśnictwo Krotoszyn

Poznań

Leśniczy

RADA POWIATU KROTOSZYN

13

Naparty Kwiryn

Nadleśnictwo Oborniki

Poznań

Zastępca nadleśniczego

RADA POWIATU OBORNIKI

14

Bąk Wojciech

Nadleśnictwo Przedborów

Poznań

Nadleśniczy

RADA POWIATU OSTRZESZÓW

15

Dachowski Ryszard

Nadleśnictwo Syców

Poznań

Podleśniczy

RADA POWIATU KĘPNO

16

Rusek Wojciech

Nadleśnictwo Turek

Poznań

Leśniczy

RADA POWIATU TUREK

17

Urbański Tomasz

Nadleśnictwo Włoszakowice

Poznań

Leśniczy

RADA POWIATU WSCHOWA

18

Szałata Jarosław

Nadleśnictwo Trzciel

Szczecin

Leśniczy

RADA POWIATU MIĘDZYRZECKIEGO

19

Jedynak Waldemar

Nadleśnictwo Bogdaniec

Szczecin

Leśniczy

RADA POWIATU GORZOWSKIEGO

20

Bortnowski Władysław

Nadleśnictwo Strzelce Krajeńskie

Szczecin

Leśniczy

RARA POWIATU STRZELECKO-DREZDENECKIEGO

21

Gibert Bogumił

Nadleśnictwo Choszczno

Szczecin

Leśniczy

RADA POWIATU  CHOSZCZNO

22

Grugiel Zbigniew

Nadleśnictwo Tuchola

Toruń

Nadleśniczy

RADA POWIATU TUCHOLSKIEGO

23

Mania Jan

Nadleśnictwo Woziwoda

Toruń

Inż. Nadzoru

RADA POWIATU CHOJNICKIEGO

24

Cybulski Janusz

Nadleśnictwo Golub Dobrzyń

Toruń

Leśniczy

RADA POWIATU  GOLUBSKO-DOBRZ.

25

Molędowski Jarosław

Nadleśnictwo Golub Dobrzyń

Toruń

Inż. Nadzoru

RADA POWIATU GOLUBSKO-DOBRZ.

26

Siciński Wiesław

Nadleśnictwo Golub Dobrzyń

Toruń

Leśniczy

RADA POWIATU WĄBRZESKIEGO

27

Mazurek Krzysztof

Nadleśnictwo Golub Dobrzyń

Toruń

Leśniczy

RADA POWIATU WĄBRZESKIEGO

28

Pytlasiński Roman

Nadleśnictwo Brodnica

Toruń

Inż. Nadzoru

RADA POWIATU BRODNICKIEGO

29

Słomiany Jan Lucjan

Roztoczański Park Narodowy

 

Kierownik Ośrodka Hodowli Zachowawczej

RADA POWIATU ZAMOJSKIEGO

LEŚNICY W RADACH  MIEJSKICH  I GMINNYCH

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ

Miejsce zatrudnienia

RDLP

Stanowisko

Nazwa Rady Miejskiej i Gminej

1

Góralczyk Tadeusz

Nadleśnictwo Nowogród

Białystok

Leśniczy

Rada Miasta Nowogród

2

Gierad Paweł

Nadleśnictwo Maskulińskie

Białystok

Leśniczy

Rada Miasta Ruciane Nida

3

Sitarz Kamil

Nadleśnictwo Maskulińskie

Białystok

Starszy specjalista

Rada Miasta Ruciane Nida

4

Małż Jacek

Nadleśnictwo Maskulińskie

Białystok

Podleśniczy

Rada Miasta Ruciane Nida

5

Małż Piotr

Nadleśnictwo Maskulińskie

Białystok

Podleśniczy

Rada Miasta Ruciane Nida

6

Kaczmarczyk Mirosław

Nadleśnictwo Maskulińskie

Białystok

Podleśniczy

Rada Miasta Ruciane Nida

7

Borowik Daniel

Nadleśnictwo Supraśl

Białystok

Podleśniczy

Szudziałowo

8

Tobolewski Aleksander

Nadleśnictwo Płaska

Białystok

Leśniczy

Lipsk

9

Jadeszko Andrzej

Nadleśnictwo  Płaska

Białystok

Podleśniczy

Płaska

10

Borowska Tamara

Nadleśnictwo Browsk

Białystok

Księgowa

Narewka

11

Birycki Igor

Nadleśnictwo Browsk

Białystok

Podleśniczy

Narewka

12

Sewastynowicz Mirosław

Nadleśnictwo Szczebra

Białystok

Leśniczy

Raczki

13

Rowiński Krzysztof

Nadleśnictwo Szczebra

Białystok

Podleśniczy

Nowinka

14

Kujawski Marcin

Nadleśnictwo Kaliska

Gdańsk

Leśniczy

Rada Gminy Kaliska

15

Czubek Janusz

Nadleśnictwo Kaliska

Gdańsk

Komendant Straży Leśnej

Rada Gminy  Zblewo

16

Lubiński Piotr

Nadleśnictwo Kaliska

Gdańsk

Leśniczy

Rada Gminy Stara Kiszewa

17

Kaluźniak Romuald

Nadleśnictwo Krasnystaw

Lublin

Podleśniczy

Rada Gminy Kraśniczyn

18

Szczur Kazimierz

Nadleśnictwo Strzelce

Lublin

Leśniczy

Rada Gminy Uchanie

19

Tkaczuk Marcin

Nadleśnictwo Włodawa

Lublin

Podleśniczy

Rada Gminy Sosnówka

20

Czeżyk  Włodzimierz

Nadleśnictwo Włodawa

Lublin

Kom. Post. SL

Rada Gminy Włodawa

21

Maciejuk Sławomir

Nadleśnictwo Sarnaki

Lublin

Podleśniczy

Rada Gminy Sarnaki

22

Bartnik Sławomir

Nadleśnictwo Zwierzyniec

Lublin

Podleśniczy

Rada Miejska Zwierzyniec

23

Kopron Edward

Nadleśnictwo Międzyrzec

Lublin

Podleśniczy

Rada Gminy Międzyrzec

24

Głowacz Jerzy

Nadleśnictwo Olsztynek

Olsztyn

leśniczy

Rada M i G Olsztynek

25

Szraga Janusz

Nadleśnictwo Olsztynek

Olsztyn

leśniczy

Rada Gminy Dąbrówno

26

Pawszyk Jarosław

Nadleśnictwo Olsztynek

Olsztyn

leśniczy

Rada Gminy Ostróda

27

Kimbar Andrzej

Nadleśnictwo Wielbark

Olsztyn

Leśniczy

Rada Gminy Wielbark

28

Dąbkowski Wiesław Ryszard

Nadleśnictwo Wielbark

Olsztyn

Podleśniczy

Rada Gminy Wielbark

29

Jarząbek Adam

Nadleśnictwo Wielbark

Olsztyn

Podleśniczy

Rada Gminy Wielbark

30

Szepczyński Dariusz

Nadleśnictwo Wielbark

Olsztyn

Leśniczy

Rada Gminy Wielbark

31

Szyszka Antoni

Nadleśnictwo Wielbark

Olsztyn

Leśniczy

Rada Gminy Wielbark

32

Kosman Tadeusz

Nadleśnictwo Lidzbark

Olsztyn

Leśniczy

Rada Gminy Lidzbark

33

Majewski Krzysztof

Nadleśnictwo Parciaki

Olsztyn

Leśniczy

Rada Gminy Płoniawy-Bramura

34

Znamierowski Jan

Nadleśnictwo Górowo

Olsztyn

Leśniczy

Rada Gminy Lidzbark Warmiński

35

Rogalski Piotr

Nadleśnictwo Nidzica

Olsztyn

Leśniczy

Rada M i G Janowo

36

Matłoka Bogusław

Nadleśnictwo Wipsowo

Olsztyn

Leśniczy

Rada M i G Barczewo

37

Pepłowski Aleksander

Nadleśnictwo Wipsowo

Olsztyn

Leśniczy

Rada Gminy Purda

38

Czyżykowski Robert

Nadleśnictwo Wipsowo

Olsztyn

Podleśniczy

Rada Gminy Dźwierzuty

39

Poddubiuk Artur

Nadleśnictwo Orneta

Olsztyn

Podleśniczy

Rada MiG Orneta

40

Widerski Krzysztof

Nadleśnictwo Orneta

Olsztyn

leśniczy

Rada MiG Orneta

41

Sobolewski Paweł

Nadleśnictwo Orneta

Olsztyn

leśniczy

Rada Gminy Płoskinia

42

Lisowski Tomasz

Nadleśnictwo Orneta

Olsztyn

leśniczy

Rada Gminy Lubomino

43

Orłowski Ryszard

Nadleśnictwo Jagiełek

Olsztyn

Podleśniczy

Rada Mi G Olsztynek

44

Skutnik Waldemar

Nadleśnictwo Kudyby

Olsztyn

lesniczy

Rada Gminy Łukta

45

Bochen Krzysztof

Nadleśnictwo Antonin

Poznań

Leśniczy

Rada Gminy Sośnie

46

Herlak Adam

Nadleśnictwo Antonin

Poznań

Podleśniczy

Rada Gminy Sośnie

47

Krawiec Bronisław

Nadleśnictwo Antonin

Poznań

Podleśniczy

Rada Gminy Sośnie

48

Łyszczarz Zbigniew

Nadleśnictwo Babki

Poznań

Leśniczy

Rada Gminy Zaniemyśl

49

Hankiewicz Maciej

Nadleśnictwo Czerniejewo

Poznań

Sekretarz

Rada Miasta i Gminy Nekla

50

Cegiel Wojciech

Nadleśnictwo Gniezno

Poznań

Leśniczy

Rada Gminy Mieleszyn

51

Olejniczak Jarosław

Nadleśnictwo Gniezno

Poznań

Podleśniczy

Rada Gminy Niechanowo

52

Kapela Jerzy

Nadleśnictwo Gniezno

Poznań

Leśniczy

Rada Gminy Powidz

53

Kałek Tomasz

Nadleśnictwo Grodzisk

Poznań

Leśniczy szkółkarz

Rada Miasta Grodzisk Wielkopolski

54

Mroziński Marek

Nadleśnictwo Jarocin

Poznań

Leśniczy

Rada Gminy Nowe Miasto nad Wartą

55

Skoczylas Józef

Nadleśnictwo Kalisz

Poznań

Leśniczy

Rada Gminy Brzeziny

56

Niedźwiedź Jan

Nadleśnictwo Kalisz

Poznań

Sekretarz

Rada Gminy Brzeziny

57

Bakacz Karol

Nadleśnictwo Kalisz

Poznań

Leśniczy

Rada Gminy Brzeziny

58

Maksajdowski Maciej

Nadleśnictwo Kalisz

Poznań

Podleśniczy

Rada Gminy Brzeziny

59

Szyld Grzegorz

Nadleśnictwo Bolewice

Szczecin

Specjalista Służby Leśnej

Rada Gminy Miedzichowo

60

Szczepaniak Grzegorz

Nadleśnictwo Bolewice

Szczecin

Leśniczy

Rada Gminy Miedzichowo

61

Szpila Waldemar

Nadleśnictwo Strzelce Krajeńskie

Szczecin

Leśniczy

Rada Miejska Dobiegniew

62

Demczyszyn Jan

Nadleśnictwo Bogdaniec

Szczecin

Specjalista SL

Rada Gminy Bogdaniec woj.lubuskie

63

Szymański Bogusław

Nadleśnictwo Choszczno

Szczecin

leśniczy

Rada Miejska  w Choszcznie

64

Poluszyński Paweł

Nadleśnictwo Gryfice

Szczecin

podleśniczy

Rada Miejska Trzebiatów

65

Stoparek Ryszard

Nadleśnictwo Dębno

Szczecin

Podleśniczy

Boleszkowice

66

Rogowski Robert

Nadleśnictwo Rzepin

Szczecin

podleśniczy

Rada Miejska w Rzepinie

67

Szymko Jan

Nadleśnictwo Łobez

Szczecin

Leśniczy

Rada Gminy Węgorzyno

68

Rutkowski Wojciech

Nadleśnictwo Bierzwnik

Szczecin

Leśniczy

Rada Gminy Bierzwnik

69

Cymerys Adam

Nadleśnictwo Zamrzenica

Toruń

Leśniczy

Rada Gminy Cekcyn

70

Glama Zbigniew

Nadleśnictwo Zamrzenica

Toruń

Leśniczy

Rada Gminy Lubiewo

71

Puchowski Piotr

Nadleśnictwo Zamrzenica

Toruń

Leśniczy

Rada Gminy Cekcyn

72

Kołaczyński Dariusz

Nadleśnictwo Dobrzejewice

Toruń

Leśniczy

Rada Gminy Bobrowniki

73

Fac Sławomir

Nadleśnictwo Bydgoszcz

Toruń

Leśniczy

Rada Gminy Nowa Wieś Wielka

74

Grzywacz Marek

Nadleśnictwo Solec Kujawski

Toruń

Leśniczy

Rada Gminy Nowa Wieś Wielka

75

Kuszewski Marian

Nadleśnictwo Runowo

Toruń

Leśniczy

Rada Gminy Sośno

76

Klafczyński Michał

Nadleśnictwo Golub Dobrzyń

Toruń

Leśniczy

Rada Gminy

77

Bogdanowicz Paweł

Nadleśnictwo Włocławek

Toruń

Pracownik leśny

Rada Gminy Włocławek

78

Kwiatkowski Zdzisław

Nadleśnictwo Woziwoda

Toruń

Leśniczy

Rada gminy Śliwice

79

Alchimowicz Antoni

Nadleśnictwo Świeradów

Wrocław

Komendant Straży Leśnej

Rada Gminy Mirsk

80

Wojtyło Andrzej

Roztoczański Park Narodowy

 

Leśniczy

Rada Gminy  Józefów

81

Padyasek Marek

Roztoczański Park Narodowy

 

Specjalista

Rada Gminy  Zwierzyniec

82

Gołąb Paweł

Nadleśnictwo Kołaczyce

Podleśniczy

Rada Gminy Brzyska