Rada Krajowa

Członkowie Rady Krajowej ZLP w RP:

Przewodniczący ZLP w RP:

Jarosław Szałata
tel. 602 607 230, e-mail: jaroslaw.szalata@lasy.gov.pl

Wiceprzewodniczący ZLP w RP:

Krzysztof Górski
tel. 668 124 184, e-mail: krzysztof.gorski@szczecinek.lasy.gov.pl

Paweł Kania
tel. 606 796 465, e-mail: p.m.kania@interia.pl

Urban Kolman
tel. 664 055 233, e-mail: urban.kolman24@gmail.com

Ireneusz Żelazny
tel. 660 418 356, e-mail: ireneusz.zelazny@krosno.lasy.gov.pl

Honorowi Przewodniczący ZLP w RP:

Jerzy Przybylski
tel. 604 444 641, e-mail: przybylski.ziuk@gmail.pl

Bronisław Sasin
tel. 605 686 002, mas51@op.pl

Przewodniczący i przedstawiciele Regionów ZLP w RP:

Marek Masłowski 
Przewodniczący ZLP w RP w Regionie Białostockim
tel. 607 101 706 e-mail: lasmas@wp.pl

Ireneusz Sokołowski 
ZLP w RP w Regionie Białostockim
tel.605 722 337, e-mail: ireneusz.sokolowski@bialystok.lasy.gov.pl

Zbigniew Czeryba
Przewodniczący ZLP w RP Regionu Dolnośląskiego
tel. 604 837 232; 71 380 93 61 e-mail: zbigniew.czeryba@wroclaw.lasy.gov.pl

Zbigniew Nahajowski 
ZLP w RP Regionu Dolnośląskiego
tel. 609 559 611, e-mail: zbigniew.nahajowski@wroclaw.lasy.gov.pl  

Dariusz Kowalewski 
Przewodniczący ZLP w RP Regionu Gdańskiego
tel. 668 134 462, e-mail: dariusz.kowalewski@gdansk.lasy.gov.pl

Andrzej Tomana 
ZLP w RP Regionu Gdańskiego
tel. 696 048 736, e-mail: andrzej.tomana@gdansk.lasy.gov.pl

Piotr Chrzęszczyk
Przewodniczący ZLP w RP Regionu Górnośląskiego w Katowicach
tel. 691 453 140, e-mail: piotr.chrzeszczyk@katowice.lasy.gov.pl

Grzegorz Cekus 
ZLP w RP Regionu Górnośląskiego w Katowicach
tel. 600 077 360, e-mail: cekus@poczta.onet.pl

Ireneusz Żelazny
Przewodniczący ZLP w RP Okręgu Krośnieńskiego
tel. 660 418 356, e-mail: ireneusz.zelazny@krosno.lasy.gov.pl

Stanisław Przytulski
ZLP w RP Okręgu Krośnieńskiego
tel. 668 337 536, e-mail: stanislaw.przytulski@krosno.lasy.gov.pl

Urban Kolman
Przewodniczący ZLP w RP Okręgu Lubelskiego
tel. 664 055 233, e-mail: urban.kolman24@gmail.com

Piotr Cebula 
ZLP w RP Okręgu Lubelskiego
tel. 502 010 712, e-mail: piotr.cebula@lublin.lasy.gov.pl

Paweł Kania
Przewodniczący ZLP w RP Regionu Środkowopolskiego w Łodzi
tel. 606 796 465, e-mail: p.m.kania@interia.pl

Maciej Ircha
ZLP w RP Regionu Środkowopolskiego w Łodzi
tel. 606 642 268, e-mail: maciej.ircha@lodz.lasy.gov.pl

Józef Łapka 
Przewodniczący ZLP w RP Okręgu Małopolska
tel. 601 496 411, e-mail: jozeklapka@poczta.fm

Bogusław Młynarczyk
ZLP w RP Okręgu Małopolska
tel. 606 481 295, e-mail: boguslaw.mlynarczyk@krakow.lasy.gov.pl 

Andrzej Borkowski 
Przewodniczący ZLP Regionu Olsztyńskiego
tel. 664 471 270; e-mail: andrzej.borkowski@olsztyn.lasy.gov.pl

Mirosław Choroś
ZLP w RP Regionu Olsztyńskiego
tel. 694 466 070, e-mail: m.choros@onet.eu

Włodzimierz Wojtczak 
Przewodniczący ZLP w RP Regionu Pilskiego
tel. 660 454 821 e-mail: wlodzimierz.wojtczak@pila.lasy.gov.pl

Mirosław Pierko 
ZLP w RP Regionu Pilskiego
tel. 660 797 418, e-mail: miroslaw.pierko@pila.lasy.gov.pl

Krzysztof Jasieniecki 
Przewodniczący ZLP Regionu Pomorskiego w Toruniu
tel. 692 400 578 e-mail: k-jasieniecki@wp.pl

Jacek Jasiński 
ZLP w RP Regionu Pomorskiego w Toruniu
tel. 692 456 599, e-mail: jaclas64@o2.pl

Jolanta Bochenek
Przewodnicząca ZLP w RP Regionu Radomskiego
tel. 508 140 350 e-mail: jolanta.bochenek@radom.lasy.gov.pl

Ireneusz Lasak 
ZLP w RP Regionu Radomskiego
tel. 501 293 109, e-mail: ireneusz.lasak@radom.lasy.gov.pl

Wojciech Kała
Przewodniczący ZLP w RP Okręgu Warszawskiego
tel. 530 493 499 e-mail: wojciech.kala@warszawa.lasy.gov.pl

Jerzy Derlicki
ZLP w RP Okręgu Warszawskiego
tel. 604 917 485, e-mail: jerzy.derlicki@warszawa.lasy.gov.pl

Janusz Ruda
Przewodniczący ZLP w RP Regionu Wielkopolskiego
tel. 696 482 926; e-mail: janusz.ruda@poznan.lasy.gov.pl

Michał Matłoka 
ZLP w RP Regionu Wielkopolskiego
tel. 608 554 017, e-mail: michal.matloka@poznan.lasy.gov.pl

Jarosław Szałata
Przewodniczący ZLP w RP Regionu Zachodniego w Szczecinie
tel. 602 607 230, e-mail: jaroslaw.szalata@lasy.gov.pl

Maciej Gerber
ZLP w RP Regionu Zachodniego w Szczecinie
tel. 609 800 808, e-mail: dolores3@poczta.onet.eu

Krzysztof Górski
Przewodniczący ZLP w RP RDLP w Szczecinku
tel. 668 124 184, e-mail: krzysztof.gorski@szczecinek.lasy.gov.pl

Marcin Kowalski
ZLP w RP RDLP w Szczecinku
tel. 696 069 095, e-mail: marcin.kowalski@szczecinek.lasy.gov.pl  

Mariusz Rosik 
Przewodniczący ZLP w RP w Zielonej Górze
tel. 601 499 281 e-mail: gmrosik@o2.pl

Grzegorz Sobotka
ZLP w RP w Zielonej Górze
tel. 607 516 812, e-mail: w243w@o2.pl

Marek Słowikowski
Przewodniczący ZLP w RP Parków Narodowych
tel. 510 087 906; e-mail: zlp-pn@wp.pl

Janusz Kuszewski 
ZLP w RP Parków Narodowych
tel. 690 033 210, e-mail: jajnusz@wp.pl

Jan Błaszczyk 
Przewodniczący ZOZ ZLP w RP w DGLP
tel. 605 621 083, e-mail: jan.blaszczyk@lasy.gov.pl

Tomasz Jabłoński
Przewodniczący ZLP w RP w Instytucie Badawczym Leśnictwa
tel. 606 879 121, e-mail: t.jablonski@ibles.waw.pl

Krzysztof Kucharski
Przewodniczący ZLP w RP Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej, Oddział w Przemyślu
tel. 608 551 352, e-mail: kkkucharski@op.pl

Krystian Wójcik 
Przewodniczący ZLP w RP Organizacji Zakładowej Pracowników Zespołu Szkół Leśnych w Lesku
tel. 695 507 443, e-mail: w.krystian1@wp.pl

Członkowie Krajowej Komisji Rewizyjnej ZLP w RP:

Przewodniczący KKR:

Włodzimierz Wolny
ZLP w RP Regionu Górnośląskiego w Katowicach

tel. 696 442 109, e-mail: wlodzimierz.wolny@katowice.lasy.gov.pl 

Członkowie KKR:

Krystyna Sowa
ZLP w RP Okręgu Małopolska
tel. 608 369 641, e-mail: krystyna.sowa@krakow.lasy.gov.pl

Małgorzata Stokwisz
ZLP w RP Regionu Pomorskiego w Toruniu
tel. 54 234 98 00, e-mail: malgorzata.stokwisz@torun.lasy.gov.pl

Janina Sobczak 
ZLP w RP Regionu Zachodniego w Szczecinie
tel. 539 957 558, e-mail: janina.sobczak@szczecin.lasy.gov.pl

Elżbieta Kosierkiewicz 
ZLP w RP RDLP w Szczecinku
tel. 601 061 447, e-mail: e.kosierkiewicz@szczecinek.lasy.gov.pl