Gdański

120px-Rdlp_gdansk

Adres: 80-804 Gdańsk, ul. Rogaczewskiego 9/19

PREZYDIUM RADY REGIONU:

  1. Przewodniczący – Dariusz Kowalewski; Nadleśnictwo Starogard; tel.668134462; e-mail: dariusz.kowalewski@gdansk.lasy.gov.pl ;
  2. Wiceprzewodniczący – Krzysztof Rynkowski; Nadleśnictwo Gdańsk; tel.606800357; e-mail: k.rynkowski@gdansk.lasy.gov.pl ;
  3. Wiceprzewodnicząca – Edyta Gryckiewicz; Nadleśnictwo Lębork; tel.606661620; e-mail: edyta.gryckiewicz@gdansk.lasy.gov.pl ;
  4. Skarbnik –  Mirosław Caban;  Nadleśnictwo Kwidzyn; tel.724040025; e-mail:
    m.caban79@gmail.com ;
  5. Sekretarz – Ewelina Muniowska; Nadleśnictwo Kaliska; tel. 728861056; e-mail: ewelina.muniowska@gdansk.lasy.gov.pl ;

CZŁONKOWIE RADY REGIONU:

  1. Przewodniczący – Dariusz Kowalewski; Nadleśnictwo Starogard; tel.668134462; e-mail: dariusz.kowalewski@gdansk.lasy.gov.pl ;
  2. Wiceprzewodniczący – Krzysztof Rynkowski; Nadleśnictwo Gdańsk; tel.606800357; e-mail: k.rynkowski@gdansk.lasy.gov.pl ;
  3. Wiceprzewodnicząca – Edyta Gryckiewicz; Nadleśnictwo Lębork; tel.606661620; e-mail: edyta.gryckiewicz@gdansk.lasy.gov.pl ;
  4. Skarbnik –  Mirosław Caban;  Nadleśnictwo Kwidzyn; tel.724040025; e-mail: m.caban79@gmail.com;
  5. Władysław Myszke – Nadleśnictwo Cewice; tel. 606516020; e-mail: wladyslaw.myszke@gdansk.lasy.gov.pl ;
  6. Paweł Bukowski – Nadleśnictwo Kolbudy; tel. 698638330; e-mail: pawbuk1@wp.pl ;
  7. Andrzej Tomana – Nadleśnictwo Kaliska; tel. 696048736; e-mail: a.tomana@gdansk.lasy.gov.pl ;
  8. Andrzej Gołąbek – Nadleśnictwo Lubichowo; tel. 602393691; e-mail: jan.jezierski@gdansk.lasy.gov.pl ;
  9. Stanisław Chmiel – Nadleśnictwo Starogard; tel. 694493714; e-mail: stanislaw.chmiel@gdansk.lasy.gov.pl ;

 RADA KRAJOWA:

  1. Przewodniczący – Dariusz Kowalewski; Nadleśnictwo Starogard; tel.668134462; e-mail: dariusz.kowalewski@gdansk.lasy.gov.pl ;
  2. Andrzej Tomana – Nadleśnictwo Kaliska; tel. 696048736; e-mail: a.tomana@gdansk.asy.gov.pl ;

 DELEGACI NA ZJAZD KRAJOWY ZLP w RP:

  1. Przewodniczący – Dariusz Kowalewski; Nadleśnictwo Starogard; tel.668134462; e-mail: dariusz.kowalewski@gdansk.lasy.gov.pl ;
  2. Andrzej Tomana – Nadleśnictwo Kaliska; tel. 696048736; e-mail: a.tomana@gdansk.asy.gov.pl ;
  3. Malwina Remiasz – ZPD LP Lębork; tel. 663280806; e-mail: malwina.remiasz@gdańsk.lasy.gov.pl ;
  4. Mirosław Caban – Nadleśnictwo Kwidzyn; tel. 724040025; e-mail: miroslaw.caban@gdansk.lasy.gov.pl ;
  5. Marek Graban – Nadleśnictwo Lubichowo; tel. 694493631; e-mail: marek.graban@gdansk.lasy.gov.pl ;
  6. Paweł Bukowski – Nadleśnictwo Kolbudy; tel. 698638330; email: pawel.bukowski@gdansk.lasy.gov.pl