Gdański

120px-Rdlp_gdansk

Adres: 80-804 Gdańsk, ul. Rogaczewskiego 9/19

PREZYDIUM RADY REGIONU:

  1. Przewodniczący – Dariusz Kowalewski; Nadleśnictwo Starogard; tel.668134462; e-mail: dariusz.kowalewski@gdansk.lasy.gov.pl ;
  2. Wiceprzewodniczący/Skarbnik – Mirosław Caban;  Nadleśnictwo Kwidzyn; tel.724040025; e-mail: m.caban79@gmail.com ;
  3. Sekretarz – Grzegorz Głowacki; Nadleśnictwo Starogard; tel. 668134463; e-mail: grzegorz.glowacki@gdansk.lasy.gov.pl ;
  4. Członek Prezydium – Hubert Hagno; Nadleśnictwo Kolbudy; tel. 604795350; e-mail: hubert.hagno@gdansk.lasy.gov.pl ;

CZŁONKOWIE RADY REGIONU:

  1. Przewodniczący – Dariusz Kowalewski; Nadleśnictwo Starogard; tel.668134462; e-mail: dariusz.kowalewski@gdansk.lasy.gov.pl ;
  2. Wiceprzewodniczący/Skarbnik – Mirosław Caban;  Nadleśnictwo Kwidzyn; tel.724040025; e-mail: m.caban79@gmail.com ;
  3. Michał Polasik – Nadleśnictwo Cewice; tel. 734162653; e-mail: michal.polasik@gdansk.lasy.gov.pl ;
  4. Hubert Hagno – Nadleśnictwo Kolbudy; tel. 604795350; e-mail: hubert.hagno@gdansk.lasy.gov.pl ;
  5. Andrzej Tomana – Nadleśnictwo Kaliska; tel. 696048736; e-mail: a.tomana@gdansk.lasy.gov.pl ;
  6. Marek Graban – Nadleśnictwo Lubichowo; tel. 694493631; e-mail: marek.graban@gdansk.lasy.gov.pl ;
  7. Karol Skonieczny – Nadleśnictwo Starogard; tel. 694493727; e-mail: karol.skonieczny@gdansk.lasy.gov.pl ;
  8. Malwina Remiasz – Zakład Przerobu Drewna LP w Lęborku; tel. 724880140; e-mail: malwina.remiasz@gdansk.lasy.gov.pl ;
  9. Sławomir Dziosa – Nadleśnictwo Gdańsk; tel. 600957015; e-mai: slawomir.dziosa@gdansk.lasy.gov.pl

 RADA KRAJOWA:

  1. Przewodniczący – Dariusz Kowalewski; Nadleśnictwo Starogard; tel.668134462; e-mail: dariusz.kowalewski@gdansk.lasy.gov.pl ;
  2. Andrzej Tomana – Nadleśnictwo Kaliska; tel. 696048736; e-mail: a.tomana@gdansk.lasy.gov.pl ;

 DELEGACI NA ZJAZD KRAJOWY ZLP w RP:

  1. Przewodniczący – Dariusz Kowalewski; Nadleśnictwo Starogard; tel.668134462; e-mail: dariusz.kowalewski@gdansk.lasy.gov.pl ;
  2. Andrzej Tomana – Nadleśnictwo Kaliska; tel. 696048736; e-mail: a.tomana@gdansk.asy.gov.pl ;
  3. Malwina Remiasz – ZPD LP Lębork; tel. 663280806; e-mail: malwina.remiasz@gdańsk.lasy.gov.pl ;
  4. Mirosław Caban – Nadleśnictwo Kwidzyn; tel. 724040025; e-mail: miroslaw.caban@gdansk.lasy.gov.pl ;
  5. Marek Graban – Nadleśnictwo Lubichowo; tel. 694493631; e-mail: marek.graban@gdansk.lasy.gov.pl ;
  6. Paweł Bukowski – Nadleśnictwo Kolbudy; tel. 698638330; email: pawel.bukowski@gdansk.lasy.gov.pl