w Zielonej Górze

120px-Rdlp_zielona_gora

Adres: 65-950 Zielona Góra, ul. Kazimierza Wielkiego 24a

PREZYDIUM RADY REGIONU

  1. ROSIK MARIUSZ – przewodniczący /n-ctwo Przytok/ tel. 601 499 281 gmrosik@o2.pl
  2. SZCZUCKI ZBIGNIEW  – wiceprzewodniczący /n-ctwo Babimost/  603 980 616 zbyszko56@op.pl
  3.  SOBOTKA GRZEGORZ  – wiceprzewodniczący /n-ctwo Krzystkowice/ 608 038 206 w243w@o2.pl
  4. GAWEŁ  ANDRZEJ – skarbnik /n-ctwo Przytok/ 600 460 764 AndrzejGawel@zielonagora.lasy.gov.pl
  5. KOMCZYŃSKI  WOJCIECH –członek /n-ctwo Sulechów/ 696 456 919 WojciechKomczynski@zielonagora.lasy.gov.pl
  6. PULIKOWSKI ANDRZEJ – członek /n-ctwo Wolsztyn/ 604 445 061 AndrzejPulikowski@zielonagora.lasy.gov.pl

CZŁONKOWIE RADY REGIONU

  1. ROSIK MARIUSZ – nadleśnictwo Przytok
  2.  SZCZUCKI ZBIGNIEW  – nadleśnictwo Babimost
  3.  SOBOTKA GRZEGORZ  – nadleśnictwo Krzystkowice
  4. GAWEŁ  ANDRZEJ – nadleśnictwo Przytok
  5. KOMCZYŃSKI WOJCIECH – nadleśnictwo Sulechów
  6. PULIKOWSKI ANDRZEJ – nadleśnictwo Wolsztyn
  7. ZABIEGAŁOWSKA DANUTA – nadleśnictwo Brzózka
  8. JAROSZUK EWA – nadleśnictwo Bytnica
  9. BORKOWSKI IRENEUSZ – nadleśnictwo Cybinka
  10. ANDRZEJEWSKI SŁAWOMIR – nadleśnictwo Gubin
  11. RYGIEL GRZEGORZ – nadleśnictwo Lipinki
  12. GNYP JAROSŁAW – nadleśnictwo Lubsko
  13. PIĘTKA MAREK – nadleśnictwo Nowa Sól
  14. ŁUKASZEWSKI MACIEJ – nadleśnictwo Sława
  15. WOLSKI DAMIAN – nadleśnictwo Sulechów
  16. PRZYBYLSKI LESZEK – nadleśnictwo Szprotawa
  17. ŁUKASZEWICZ CZESŁAW – nadleśnictwo Świebodzin
  18. WOJCIECHOWSKI MARCIN – nadleśnictwo Torzym
  19. SZKWIR JAROSŁAW – nadleśnictwo Wymiarki
  20. ŁUSZCZ ZENON – nadleśnictwo Zielona Góra
  21. HANDZLIK JAROSŁAW – nadleśnictwo Żagań
  22. SZWARC EUGENIUSZ  – biuro rdlp

CZŁONKOWIE RADY KRAJOWEJ ZLP                                                                                             

  1. MARIUSZ ROSIK – nadleśnictwo Przytok
  2. GRZEGORZ SOBOTKA – nadleśnictwo Krzystkowice

DELEGACI NA ZJAZD KRAJOWY ZLP

  1. ROSIK MARIUSZ – nadleśnictwo Przytok/ tel. 601 499 281 gmrosik@o2.pl
  2. SZCZUCKI ZBIGNIEW  – nadleśnictwo Babimost/  603 980 616 zbyszko56@op.pl
  3. SOBOTKA GRZEGORZ  – nadleśnictwo Krzystkowice/ 608 038 206 w243w@o2.pl
  4. JAROSZUK EWA – nadleśnictwo Bytnica 695 501 969 ewa@o2.pl
  5. STACHURSKI JERZY – nadleśnictwo Szprotawa 601 752 810 StachurskiJerzy@zielonagora.lasy.gov.pl
  6. BIAŁOŃ LECH – nadleśnictwo Świebodzin 608 408 781 Lech.Bialon@wp.pl
  7. ROSKWITALSKI BOLESŁAW – nadleśnictwo Nowa Sól 691 018 838 roskwit@op.pl