Zachodni

120px-Rdlp_szczecin

Adres:

Związek Leśników Polskich w RP
Region Zachodni w Szczecinie
ul. Juliusza Słowackiego 2
71-434 Szczecin
NIP 851-310-74-40
REGON 811996888
KONTO BANKOWE  82 1020 4795 0000 9102 0080 0581

Prezydium

  1. RDLP Szczecin Bronisław Sasin Przewodniczący bronisław.sasin@szczecin.lasy.gov.pl tel. 605686002, 91 328770
  2. Nadleśnictwo Trzciel Jarosław Szałata V-ce Przewodniczący jaroslaw.szalata@lasy.gov.pl  tel  602607230
  3. Nadleśnictwo Bogdaniec Waldemar Jedynak V-ce Przewodniczący w-jedynak@o2.pl tel. 607652356
  4. Nadleśnictwo Bierzwnik Janina Sobczak Sekretarz janina.sobczak@szczecin.lasy.gov.pl tel. 694449458, IP1002444
  5. Nadleśnictwo Sulęcin Stanisław Hasiuk Członek stanislaw.hasiuk@szczecin.lasy.gov.pl tel. 504243332 stanhas@gmail.com
  6. Nadleśnictwo Skwierzyna Maciej Gerber Członek dolores3@poczta.onet.eu tel.609800808
  7. Nadleśnictwo Choszczno Genowefa Gibert Członek genowefa.gibert@szczecin.lasy.gov.pl tel.664469496, IP1031671

Komisja Rewizyjna

  1. Nadleśnictwo Międzyzdroje  Henryk Naumuk Przewodniczący naumuk.h@gmail.com  tyel. 602715577
  2. Nadleśnictwo Chojna Ewa Wysocka Członek  ewa.wysocka@szczecin.lasy.gov.pl   tel.604581919, 914317387, IP 1005557
  3. Nadleśnictwo Skwierzyna Janina Pięciak Członek janina.pieciak@szczecin.lasy.gov.pl 691770230, 957286941, IP 1027219

CZŁONKOWIE RADY KRAJOWEJ  ZLP W RP

  1. RDLP Szczecin Bronisław Sasin Przewodniczący Regionu  Zachodniego bronisław.sasin@szczecin.lasy.gov.pl tel. 605686002, 91 328770
  2. Nadleśnictwo Trzciel Jarosław Szałata  Przewodniczący ZLP w RP, V-ce Przewodniczący  Regionu Zachodniego jaroslaw. szalata@lasy.gov.pl tel. 602607230
  3. Nadleśnictwo Skwierzyna Maciej Gerber Członek RK  dolores3@poczta.onet.eu               tel.609800808

KRAJOWA KOMISJA REWIZYJNA ZLP w RP

  1. Nadleśnictwo Bierzwnik Janina Sobczak Członek Krajowej Komisji Rewizyjnej ZLP w RP janina.sobczak@szczecin.lasy.gov.pl tel.694449458, IP1002444

DELEGACI NA ZJAZD KRAJOWY

  1. RDLP Szczecin Bronisław Sasin bronisław.sasin@szczecin.lasy.gov.pl                                           tel. 605686002,  91 328770
  2. Nadleśnictwo Trzciel Jarosław Szałata  jaroslaw. szalata@lasy.gov.pl tel. 602607230
  3. Nadleśnictwo Bogdaniec Waldemar Jedynak w-jedynak@o2.pl tel. 607652356
  4. Nadleśnictwo Bierzwnik Janina Sobczak janina.sobczak@szczecin.lasy.gov.pl tel. 694449458,  IP1002444
  5. Nadleśnictwo Skwierzyna Maciej Gerber dolores3@poczta.onet.eu tel. 609800808
  6. Nadleśnictwo Choszczno Genowefa Gibert genowefa.gibert@szczecin.lasy.gov.pl tel.664469496, IP1031671
  7. Nadleśnictwo Sulęcin Stanisław Hasiuk stanhas@gmail.com tel. 504243332
  8. Nadleśnictwo Nowogard Henryk Wojnowski henryk.wojnowski@szczecin.lasy.gov.pl tel. 605889909, IP 1022671
  9. Nadleśnictwo Ośno Lubuskie Wojciech Poluszyński poluch@o2.pl tel. 663897425
  10. Nadleśnictwo Międzychód Jarosław Szlachetka jarekszlachetka@o2.pl tel. 505142207
  11. Nadleśnictwo Skwierzyna Janina Pięciak janina.pieciak@szczecin.lasy.gov.pl tel. 691770230, 957286941, IP 1027219
  12. Nadleśnictwo Skwierzyna Rafał Waloszczyk tel. 957286979, 697837815
  13. Nadleśnictwo Kliniska – Ryszard Kucharski –  tel. 603 638 905   ryszard.kucharski@szczecin.lasy.gov.pl
  14. Nadleśnictwo Gryfino – Kazimierz Mendak – tel. 505 001 020 kazimierz.mendak@szczecin.lasy.gov.pl
  15. Nadleśnictwo Międzyzdroje – Edyta Nazarczuk –  tel. 696 094 079 edyta.nazarczuk@szczecin.lasy.gov.pl

RADA  REGIONU

  1. Nadleśnictwo Barlinek-Adam Górecki adamgorecki.67@o2.pl
  2. Nadleśnictwo Bierzwnik-Dariusz Pilipaka dariusz.pilipaka@szczecin.lasy.gov.pl
  3. Nadleśnictwo Bogdaniec-Waldemar Jedynak w-jedynak@o2.pl
  4. Nadleśnictwo Bolewice-Sławomir Adamiak slawomir.adamiak@szczecin.lasy.gov.pl
  5. Nadleśnictwo Chojna- Marian Flajszer chojna@szczecin.lasy.gov.pl
  6. Nadleśnictwo Dębno-Andrzej Nowaszczuk andrzejn68@o2.pl
  7. Nadleśnictwo Dobrzany-Wiesław Borzęcki wborzecki@op.pl
  8. Nadleśnictwo Drawno-Paweł Ciechanowicz pawel.ciechanowicz1@szczecin.lasy.gov.pl
  9. Nadleśnictwo Głusko-Sebastian Rymszewicz sebastian.rymszewicz@szczecin.lasy.gov.pl
  10. Nadleśnictwo Goleniów-Włodzimierz Jędrzejczak wsjedras@gmail.com
  11. Nadleśnictwo Gryfice-Renata Szymczak-Pietrzak renata.pietrzak@szczecin.lasy.gov.pl
  12. Nadleśnictwo Gryfino-Kazimierz Mendak kazimierz.mendak@szczecin.lasy.gov.pl
  13. Nadleśnictwo Karwin-Ryszard Wielkopolski ryszard.wielkopolski@interia.pl
  14. Nadleśnictwo Kliniska-Dariusz Ciechalski jaceksidorko@wp.pl
  15. Nadleśnictwo Kłodawa-Robert Bernatowicz  robert.bernatowicz@szczecin.lasy.gov.pl   
  16. Nadleśnictwo Łobez- Maciej Dobrzaniecki – maciej.dobrzaniecki@szczecin.lasy.gov.pl   
  17. Nadleśnictwo Mieszkowice-Wilhelm Remigiusz Brzozowski wilhelm.brzozowski@gmail.com
  18. Nadleśnictwo Międzychód-Jarosław Szlachetka jarekszlachetka@o2.pl
  19. Nadleśnictwo Międzyrzecz-Marcin Pacia marcin.pacia@szczecin.lasy.gov.pl
  20. Nadleśnictwo Międzyzdroje- Mirosław Słupecki miroslaw.slupecki@szczecin.lasy.gov.pl
  21. Nadleśnictwo Myślibórz-Lech Antkowiak lech.antkowiak@szczecin.lasy.gov.pl
  22. Nadleśnictwo Nowogard-Cezary Kiełek cezary.kielek@szczecin.lasy.gov.pl
  23. Nadleśnictwo Ośno Lub.-Wojciech Poluszyński poluch@o2.pl
  24. Nadleśnictwo Resko-Iwona Guz   iwona.guz@szczecin.lasy.gov.pl
  25. Nadleśnictwo Rokita-Krzysztof Klażyński KIAPIWKO@wp.pl
  26. Nadleśnictwo Rzepin-Mieczysław Ciesielski anna.bujanowska@szczecin.lasy.gov.pl
  27. Nadleśnictwo Skwierzyna-Maciej Gerber dolores3@poczta.onet.eu
  28. Nadleśnictwo Smolarz-Tomasz Karpiński tomasz.karpinski@szczecin.lasy.gov.pl
  29. Nadleśnictwo Trzciel-Rafał Ślozowski rafal.slozowski@szczecin.lasy.gov.pl
  30. Nadleśnictwo Trzebież-Andrzej Kopeć dakopec@o2.pl
  31. Nadleśnictwo Choszczno-Genowefa Gibert genowefa.gibert@szczecin.lasy.gov.pl
  32. Nadleśnictwo Lubniewice-Tomasz Zych tomasz.zych@szczecin.lasy.gov.pl
  33. Nadleśnictwo Sulęcin-Stanisław Hasiuk stanhas@gmail.com
  34. Nadleśnictwo Różańsko-Ryszard Nowicki ryszard.nowicki@szczecin.lasy.gov.pl
  35. Nadleśnictwo Strzelce Kraj.-Waldemar Szpila szpilwald@onet.pl
  36. Straż Leśna –  Maksymilian Weideman – maksymilian.weideman@szczecin.lasy.gov.pl
  37. RDLP Szczecin-Arkadiusz Paleń –  arkadiusz.palen@szczecin.lasy.gov.pl
  38. ZSLP Stargard – Maciej Wojciechowski maciej.wojciechowski@szczecin.lasy.gov.pl
  39. OTL Gorzów Wlkp. – Łukasz Wasiejko lukasz.wasiejko@szczecin.lasy.gov.pl