Zachodni

120px-Rdlp_szczecin

Adres:

Związek Leśników Polskich w RP
Region Zachodni w Szczecinie
ul. Juliusza Słowackiego 2
71-434 Szczecin
NIP 851-310-74-40
REGON 811996888
KONTO BANKOWE  82 1020 4795 0000 9102 0080 0581

W dniach 22-23 lutego 2019 r. odbył się w Pogorzelicy VI Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Związku Leśników Polskich w RP Regionu Zachodniego. W Zjeździe wzięło udział  99 delegatów reprezentujących 1288 członków w 38 organizacjach zakładowych.

Na Zjeździe wybrano nowe władze Prezydium Regionu Zachodniego

w składzie:

  1. Przewodniczący – Jarosław Szałata – Nadleśnictwo Trzciel
  2. Z-ca Przewodniczącego – Maciej Gerber – N-ctwo Skwierzyna
  3. Z-ca Przewodniczącego – Kazimierz Mendak N-ctwo Gryfino
  4. Sekretarz – Katarzyna Michaliszyn-Tatul N-ctwo Lubniewice
  5. Członek – Maciej Wojciechowski ZSLP Stargard
  6. Członek – Szczepan Ryszard Kucharski N-ctwo Kliniska
  7. Członek – Arkadiusz Paleń RDLP Szczecin
  8. Członek – Jarosław Szlachetka N-ctwo Międzychód
  9. Członek – Waldemar Jedynak N-ctwo Bogdaniec

Komisję Rewizyjną wybrano w składzie:

  1. Przewodniczący – Janina Pięciak N-ctwo Skwierzyna
  2. Członek – Ewa Wysocka N-ctwo Chojna
  3. Członek – Janina Sobczak N-ctwo Bierzwnik

Delegatami na Zjazd Krajowy zostali wybrani:

  1. Kazimierz Mendak – N-ctwo Gryfino
  2. Katarzyna Michaliszyn Tatul -N-ctwo Lubniewice
  3. Maciej Wojciechowski – ZSLP Stargard
  4. Szczepan Ryszard Kucharski – N-ctwo Kliniska
  5. Arkadiusz Paleń – RDLP Szczecin
  6. Jarosław Szlachetka – N-ctwo Międzychód
  7. Waldemar Jedynak – N-ctwo Bogdaniec
  8. Janina Sobczak – N-ctwo Bierzwnik
  9. Edyta Nazarczuk – N-ctwo Międzyzdroje
  10. Krzysztof Klażyński – N-ctwo Rokita
  11. Tomasz Zych – N-ctwo Ośno Lubuskie
  12. Tomasz Karpiński – N-ctwo Smolarz
  13. Stanisław Hasiuk – N-ctwo Sulęcin

oraz z urzędu:

  • Jarosław Szałata przewodniczący Regionu ZLP w RP
  • Maciej Gerber – członek Rady Krajowej.

Na członka Rady Krajowej ZLP w RP został wybrany Maciej Gerber

Delegaci rezerwowi na Zjazd Krajowy ZLP W RP 

  • Joanna Dumańska- N-ctwo Dębno Lubuskie ( 38 głosów)
  • Genowefa Gibert – N-ctwo Choszczno (35 głosów)
  • Wojciech Poluszyński – N-ctwo Ośno Lubuskie( 35 głosów)