Rajd Leśnika

Wkrótce zapisy na rajd „Tropem niedźwiedzia”

DR.0620.10.2017-1 tropem-niedźwiedzia-2017-logo1-podstawowe

Prawie 2000 miejsc na 45 trasach czeka na uczestników XXIX Ogólnopolskiego Rajdu Leśników, który odbędzie się w dniach 22-24 czerwca na terenie Podkarpacia. Organizatorem imprezy jest Związek Leśników Polskich przy udziale Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie.

Już dziś można zapoznać się z regulaminem rajdu, a od 30 stycznia aktywny będzie adres rajd@krosno.lasy.gov.pl, na który będzie można kierować grupowe zgłoszenia.

- Trasy rajdu przebiegają przez lasy 14 nadleśnictw na terenie Bieszczadów, Beskidu Niskiego i Pogórza, ale planowane są też trasy z wariantami wyjazdów na Ukrainę, Słowację i Węgry – zaznacza Artur Królicki, zastępca dyrektora RDLP w Krośnie i jednocześnie przewodniczący zespołu organizacyjnego rajdu. – Chcemy zaprezentować możliwie najpełniejszą ofertę krajoznawczą regionu, dając jednocześnie możliwość skorzystania z różnych form turystyki. Dlatego przygotowaliśmy trasy piesze, rowerowe, konne, motocyklowe, a nawet możliwość spływu Sanem.
Tegoroczne hasło rajdu „Tropem niedźwiedzia”, nawiązuje do najliczniejszej krajowej populacji największych drapieżników, żyjącej właśnie w lasach Podkarpacia.

Opis poszczególnych tras do pobrania po kliknięciu tutaj: strona RDLP w Krośnie

Edward Marszałek
rzecznik prasowy RDLP w Krośnie

XXIX Ogólnopolski Rajd Leśników

DR.0620.10.2017-1 tropem-niedźwiedzia-2017-logo1-podstawoweKoleżanki i Koledzy Leśnicy, z radością informujemy, że XXIX Ogólnopolski Rajd Leśników odbędzie się na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie, od 22 do 24 czerwca 2017 r.

Do końca stycznia ogłoszony zostanie regulamin i zapisy na trasy przebiegające przez lasy 14 nadleśnictw na terenie Bieszczadów, Beskidu Niskiego i Pogórza.

Więcej informacji na stronie RDLP w Krośnie.

 Zapraszamy do udziału!

XXVII Rajd Leśnika 2015  ,,Warszawa da się lubić”

Koleżanki i Koledzy Leśnicy, w imieniu organizatorów zapraszamy do udziału
w XXVII Ogólnopolskim Rajdzie Leśników organizowanym w dniach od 18 do 20 czerwca 2015 roku na terenie RDLP w Warszawie.

Patronat nad rajdem objął Dyrektor Generalny Lasów Państwowych.  pismo

Tutaj regulamin rajdu oraz inne informacje na jego temat.