Wielkopolski

120px-Rdlp_poznan

Adres: 60-959 Poznań, ul. Gajowa 10 e-mail: zlp.region.wlkp@vp.pl

PREZYDIUM ZWIĄZKU LEŚNIKÓW POLSKICH REGIONU WIELKOPOLSKIEGO

  1. Halina Mularczyk – Figiel – Nadleśnictwo Babki, HONOROWY               PRZEWODNICZĄCY zlp.region.wlkp@vp.pl; tel. 696448123 ;
  2. Janusz Ruda – Nadleśnictwo Taczanów, PRZEWODNICZĄCY,             janusz.ruda@poznan.lasy.gov.pl; tel.  696 482 926, 62 741 93 47 * 311;
  3. Michał Matłoka – Nadleśnictwo Grodziec, VICE-PRZEWODNICZĄCY,  michal.matloka@poznan.lasy.gov.pl; tel. 608 554 017, 63 248 52 09;
  4. Andrzej Piesyk – Nadleśnictwo Krotoszyn, VICE-PRZEWODNICZĄCY,  andrzej.piesyk@poznan.lasy.gov.pl; tel. 500 150 963, 62 721 13 77;
  5. Wojciech Rusek – Nadleśnictwo Turek, SKARBNIK,                      wojciech.rusek@poznan.lasy.gov.pl, tel. 504 491 482, 63 280 30 06
  6. Henryk Bober – RDLP – biuro, SEKRETARZ,                             henryk.bober@poznan.lasy.gov.pl – tel. 61 668 44 54.

KOMISJA  REWIZYJNA

1. Leszek Grzybowski– Nadleśnictwo Pniewy – PRZEWODNICZĄCY
leszek.grzybowski@poznań.lasy.gov.pl  – TEL. 661 992 206 ; 61 291 71 68
2. Sylwia Smereka – Nadleśnictwo Góra Śląska –
sylwia.smereka@poznan.lasy.gov.pl  – TEL. 65 543 23 59
3. Elwira Krzyżagórska – Nadleśnictwo PNIEWY
elwira.krzyzagorska@poznan.lasy.pl  TEL. ; 61 293 64 29
4. Józef Krzuś – Nadleśnictwo KROTOSZYN
jozef.krzus@poznan.lasy.gov.pl  – TEL ; 606 26 61 03
5. Krzysztof Matysiak – Nadleśnictwo JAROCIN
krzysztof.matysiak@poznan.lasy.gov.pl  – TEL. 62 74 72 319

CZŁONKOWIE RADY KRAJOWEJ – ZLP

  1. Janusz Ruda –  Nadleśnictwo Taczanów – PRZEWODNICZĄCY,  janusz.ruda@poznan.lasy.gov.pl – TEL. 696 482 926; 62 741 93 47* 311;
  2. Michał Matłoka – Nadleśnictwo Grodziec, VICE-PRZEWODNICZĄCY,           michal.matloka@poznan.lasy.gov.pl; tel. 608 554 017, 63 248 52 09.

DELEGACI NA ZJAZD KRAJOWY ZLP

  1. Halina Mularczyk – Figiel – Nadleśnictwo BABKI,
  2. Janusz Ruda – Nadleśnictwo Taczanów,
  3. Michał Matłoka – Nadleśnictwo Grodziec,
  4. Andrzej Piesyk – Nadleśnictwo Krotoszyn,
  5. Leszek Grzybowski – Nadleśnictwo Pniewy,
  6. Marek Przybylski – OTL Jarocin,
  7. Sylwia Smereka – Nadleśnictwo Góra Ślaska,
  8. Elwira Krzyżagórska – Nadleśnictwo Pniewy.