XXVIII Szachowe Mistrzostwa Polski Leśników o Puchar Przewodniczącego Związku Leśników Polskich w Rzeczypospolitej Polskiej

Informuję, że XXVIII Szachowe Mistrzostwa Polski Leśników o Puchar Przewodniczącego Związku Leśników Polskich w Rzeczypospolitej Polskiej odbędą się w dniach 20-23 października 2021 roku w Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie.

Honorowy Patronat nad XXVIII Szachowymi Mistrzostwami objął Dyrektor Generalny Lasów Państwowych.

Mistrzostwa zostaną rozegrane systemem szwajcarskim z klasyfikacją indywidualną i drużynową. Ilość miejsc jest ograniczona do 50 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia zawodnika dokonuje jednostka zatrudniająca, deklarując pokrycie kosztów uczestnictwa w zawodach lub sam zawodnik deklarując indywidualne pokrycie kosztów uczestnictwa w zawodach.

Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko uczestnika, ranking ELO, dane kontaktowe, datę przyjazdu, dane do faktury, rozmiar koszulki okolicznościowej oraz informację o pełnym cyklu szczepień przeciw Covid-19.

Zgłoszenia i wpłaty należy przesyłać w dniach 13-30 września 2021 roku. Zgłoszenia należy przekazywać na adres poczty elektronicznej: zlpwrp@lasy.gov.pl, a wpłaty na konto Związku Leśników Polskich w Rzeczypospolitej Polskiej02-124 Warszawa, ul. Grójecka 127, nr konta: 45 2030 0045 1110 0000 0401 1700, tytułem: Uczestnictwo w Mistrzostwach Szachowych – imię i nazwisko uczestnika.