Spotkanie pracowników Nadleśnictwa Bolewice ( RDLP Szczecin)

W dniu 26.09.2014r., w siedzibie Nadleśnictwa Bolewice odbyła się spotkanie pracowników  Nadleśnictwa Bolewice z przewodniczącym Związku Leśników Polskich w RP. W spotkaniu brała udział cała załoga Nadleśnictwa Bolewice, z kierownictwem włącznie.   IMG_1139

Przemawia  Bronisław Sasin, po lewej  Tadeusz Szymański-  nadleśniczy Nadleśnictwa Bolewice, po prawej – przewodniczący OZ ZLP w RP Sławomir Adamiak.

Na początku spotkania wręczono członkom ZLP w RP odznaczeń związkowych „Zasłużony dla Leśników Polskich”. Wręczenia odznaczeń dokonał Przewodniczący Związku Leśników Polskich w RP, Bronisław Sasin. Srebrne odznaki związkowe otrzymali:

IMG_1142Henryk Gulczyński

IMG_1144 Krzysztof Wyrwa

Brązowe odznaki związkowe otrzymali:

IMG_1146Henryk Bułajewski

IMG_1149Grażyna Gaweł

IMG_1151Anna Piechota

W trakcie spotkania przewodniczący Bronisław Sasin przedstawił aktualne działania Związku. Odpowiadał również na liczne pytania kolegów i koleżanek „Związkowców” jak również pozostałych pracowników. Pytania dotyczyły modnego tematu czyli sprzedaży mieszkań, ale również poruszono kwestię ryczałtów samochodowych tzw. „kilometrówki”, deputatów opałowych, samochodów terenowych będących samochodami ciężarowymi którymi nie mogą jeździć leśnicy w ramach ryczałtu. Pytano również kiedy pozostali pracownicy spoza Służby Leśnej doczekają się „przydziału mundurów” oraz czy pracownicy spoza Służby Leśnej nie mieszkający w mieszkaniach służbowych będą mogli uzyskać jakiekolwiek gratyfikacje  od LP, choćby w formie pożyczek długoterminowych.

Czas upłynął szybko i w bardzo sympatycznej atmosferze. Podziękowanie za wizytę przewodniczącego oraz uczestnictwo w spotkaniu wszystkich pracowników złożył przewodniczący Organizacji Zakładowej  ZLP w RP Przy Nadleśnictwie Bolewice Sławomir Adamiak.

IMG_1168

Tekst i foto:  Sławomir Adamiak