Pomagamy naszym kolegom z Ukrainy

Zgodnie z umową o pomocy zawartą w czerwcu tego roku pomiędzy ZLPwRP Regionu Olsztyńskiego, a Lymanską Dyrekcją Państwowego Gospodarstwa Leśnego, leśnicy Regionu Olsztyńskiego zorganizowali kolejny transport wyposażenia „terenowego” dla naszych kolegów leśników wykonujących swoje obowiązki w bardzo niebezpiecznych warunkach, w terenie bezpośrednio „przyfrontowym”.

Sprzęt przekazany naszym kolegom, o który bardzo zabiegali, przekazany został dzięki porozumieniu Rady Regionu Olsztyńskiego ZLPwRP z Dyrekcją naszej RDLP i zaangażowaniu wszystkich jednostek naszej dyrekcji i naszych Koleżanek i Kolegów Związkowców.

Zamieszczone poniżej podziękowanie skierowane jest do tych Wszystkich osób zaangażowanych w tą akcję, która mam nadzieję trwać będzie, aż Koleżanki i Koledzy leśnicy z Ukrainy będą jej potrzebowali.

Rada Regionu Olsztyńskiego ZLPwRP szykuje następną „transzę” wyposażenia – tym razem będzie to odzież zimowa i jeżeli uda nam się zgromadzić dostateczną ilość takiej odzieży, planujemy przekazać ją jeszcze pod koniec tego miesiąca.

Przewodniczący Rady Regionu Olsztyńskiego ZLPwRP

Mirosław Choroś

Dobry dzień!
Otrzymaliśmy i rozdaliśmy wśród pracowników kamizelki kuloodporne i apteczki. Jesteśmy wdzięczni za pomoc. To jest dokładnie to, co było potrzebne. Ten sprzęt zwiększa nasze szanse na przeżycie w przypadku ostrzału i detonacji.
Przesyłam pozdrowienia od Oleny i pozostałych pracowników.