XV TURNIEJ KRĘGLARSKI LEŚNIKÓW O PUCHAR DYREKTORA RDLP W PILE

 Dnia 9 października br. odbył się we Wronkach piętnasty z kolei turniej kręglarski leśników pilskich i nadleśnictw zaprzyjaźnionych (jest to  impreza, która miała się odbyć w 2020 roku jednak sytuacja epidemiologiczna na to nie pozwoliła). Organizatorem zawodów był Związek Leśników Polskich w RP przy Nadleśnictwie Wronki przy współudziale Nadleśnictwa Wronki.

Na wroniecką Kręgielnię dotarły zgłoszone drużyny z Nadleśnictw RDLP Piła oraz Nadleśnictwa: Połczyn (RDLP Szczecinek), Oborniki (RDLP Poznań), Oława (RDLP Wrocław) i Myślibórz (RDLP Szczecin).

Oficjalne otwarcie zawodów odbyło się około godziny 900. W imieniu gospodarzy zawodników i gości przywitał Nadleśniczy Grzegorz Kupka, Przewodniczący ZLP w RP Jarosław Szałata oraz Przewodniczący ZLP w RP przy Nadleśnictwie Wronki- Wiesław Grzywaczewski.  Zawody przebiegały w koleżeńskiej i serdecznej atmosferze.

Dodatkową atrakcją XV Turnieju Kręglarskiego we Wronkach była nagroda specjalna: oczyszczacz powietrza , którą wygrała zawodniczka z  Nadleśnictwa Krucz – Beata Gębala.

Podsumowania XV Turnieju Kręglarskiego  dokonał Przewodniczący ZLP w RP przy Nadleśnictwie Wronki- Wiesław Grzywaczewski. Puchary i medale wręczyli: Z-ca Dyrektor RDLP w Pile Marcin Chirrek, Nadleśniczy Nadleśnictwa Połczyn Michał Argasiński oraz Przewodniczący Rady Zakładowej ZLP w RP przy Nadleśnictwie Wronki Wiesław Grzywaczewski.

Zawodnicy wyjechali z Wronek z atrakcyjnymi nagrodami, które zostały przewidziane dla tych, którzy uplasowali się w zawodach kręglarskich w pierwszej dwunastce wśród Pań oraz w pierwszej dwudziestce wśród Panów.

Dodatkowo nagrodzono Króla i Królową Pudlarzy (osoby z najsłabszymi wynikami) oraz zawodnika, który uzyskał najwięcej dziewiątek.

Zawody kręglarskie miały nie tylko charakter sportowy. Służyły integracji środowiska pilskich leśników, nawiązaniu nowych znajomości oraz spotkaniu starych znajomych ze studiów.

Wierzymy, że w przyszłym roku spotkamy się po raz kolejny.

Gwarantujemy dobrą zabawę!

Do zobaczenia za rok!

Oto wyniki XV Turnieju Kręglarskiego :

I KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1 miejsce – Nadleśnictwo Krucz – 618 pkt.

2 miejsce – Nadleśnictwo Durowo – 602 pkt.

3 miejsce – Nadleśnictwo Połczyn – 580 pkt.

II KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

PANIE:

1 miejsce – Dorna Małgorzata (Nadleśnictwo Wronki)  – 211 pkt.

2 miejsce – Wolska Iwona (Nadleśnictwo Krucz)  –  205 pkt.

3 miejsce – Pałuka-Matlak Karolina (Nadleśnictwo Zdrojowa Podanin) – 190 pkt.

PANOWIE:

1 miejsce –  Łakomy Łukasz (Nadleśnictwo Durowo) – 230 pkt.

2 miejsce – Argasiński Michał (Nadleśnictwo Połczyn) – 226 pkt.

3 miejsce – Grębka Mariusz (Nadleśnictwo Krucz) – 215 pkt. 

  Tekst: Wiesław Grzywaczewski

   Zdjęcia: Marek Nowak