Rajdowa oferta – to już ostatnie chwile – termin zapisów wydłużony do 3 marca br.

Koleżanki i Koledzy!

Błyskawicznie zapełniają się trasy XXXII Ogólnopolskiego Rajdu Leśników i wciąż intensywnie pracuje Komitet Organizacyjny. Zostało jeszcze 146 miejsc, a zatem jak najszybciej dokonujcie wyboru. Wchodzimy w okres last minute – czyli to już ostatnie chwile na podjęcie decyzji i zalogowanie się na wybraną, rajdową trasę!

 Nie ma już wiele czasu do namysłu, bo termin zapisów mija we wtorek 3 marca br. Szum bałtyckich fal i nieodparty urok lasów Pomorza Zachodniego przyciąga jak magnes, a Komitet Organizacyjny Rajdu przygotował moc atrakcji. Wspaniała atmosfera jest zagwarantowana, a fantastyczne wrażenia, pyszne i zdrowe jedzenie oraz moc atrakcji są tylko dodatkiem do spotkań leśników z całej Polski w Amfiteatrze Międzyzdroje. Leśnicy z terenu RDLP w Szczecinie zapraszają do największej w kraju dyrekcji, w najbardziej zalesioną, poprzetykaną czystymi jeziorami część naszego kraju, położoną nad pięknym Bałtykiem. Będziemy ją zwiedzać pieszo, autokarem, motocyklem, spoglądać na okolicę z kajaka, statku, roweru czy końskiego siodła, z wędką, kijem golfowym lub plażowym kocykiem…

Z racji tego, że noclegi w Międzyzdrojach nie są tanie organizatorzy dołożyli najwyższych starań, aby wynegocjować dla uczestników Rajdu jak najkorzystniejsze ceny pobytu. Informuję, że w zdecydowanej większości rajdowych miejsc noclegowych istnieje możliwość przyjazdu już we wtorek i pozostania do niedzieli w oparciu o niższe, wynegocjowane przez organizatorów ceny. Naturalnie nie jest to wliczone w cenę rajdu i należy  samodzielnie zapewnić sobie rozszerzony pobyt. Jeśli zajdzie potrzeba, proszę zasięgać informacji w tej sprawie u członków Komitetu Organizacyjnego, szczególnie pomocą służy Kolega Kazimierz Mendak, który koordynuje wszystkie noclegi. Zachęcam do skorzystania z naszej oferty i pamiętajcie:  to już ostatnie chwile, aby spotkać się w czerwcu w Międzyzdrojach na tym niepowtarzalnym wydarzeniu!

Zapraszamy też muzycznie

 Jarosław Szałata

 Przewodniczący ZLP w RP