Ankieta w sprawie pakietu medycznego MEDICOVER

wypelnij_ankieteDo Związku Leśników Polskich w RP wpłynęła prośba o wypełnienie ankiety dotyczącej satysfakcji z korzystania z usług centrum medycznego MEDICOVER.

W imieniu firmy MENTOR prosimy o jak najliczniejsze wypełnienie ankiety dostępnej pod linkiem

https://lp.mentor.pl/zgloszenie.php

Poniżej treść listu otrzymanego od firmy MENTOR:

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającą się trzecią rocznicą „pakietu zdrowotnego” Medicover zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie do dnia 16 maja krótkiej, anonimowej ankiety dotyczącej satysfakcji z posiadanego  ”pakietu zdrowotnego”.

Ponadto,  chcielibyśmy poznać Państwa opinię  na temat dodatkowych ubezpieczeń dostępnych na naszym rynku, które w naszej ocenie mogłyby się świetnie sprawdzić w Państwowym Gospodarstwie Leśnym Lasy Państwowe. Państwa opinia wyrażona poprzez Ankietę posłuży nam jako podstawa do dalszych działań zarówno w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych jak i pozostałych w zależności od Państwa opinii.

Pozwolimy sobie przypomnieć że obecnie „pakietem zdrowie” przygotowanym przez Mentor SA z inicjatywy strony społecznej objętych jest 19 176 pracowników oraz członków ich rodzin.

W związku z powyższym prosimy o poświęcenie 5 min. Państwa cennego czasu i wypełnienie ankiety zamieszczonej pod poniższym linkiem:

https://lp.mentor.pl/zgloszenie.php

Ankieta obowiązuje do 16 maja 2016