Pożegnanie pracownika odchodzącego na emeryturę

10 grudnia br. podczas obrad Rady Krajowej Związku Leśników Polskich w RP w Sękocinie odbyło się pożegnanie odchodzącej na emeryturę Koleżanki Marii Andrzejczyk.

Marysia Andrzejczyk była zatrudniona w biurze ZLP w RP od dnia 1 października 1992 r.,  na stanowisku Kierownika Biura. Warto podkreślić, że Maria Andrzejczyk, serdeczna i szczera koleżanka, w wykonywaniu powierzonych zadań wykazywała się zawsze rzetelnością                 i zaangażowaniem.

Przewodniczący Bronisław Sasin i były przewodniczący Jerzy Przybylski podziękowali odchodzącej na emeryturę za wkład pracy wniesiony na rzecz naszego Związku, kompetencje i profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz przekazali życzenia zdrowia i pomyślności w życiu osobistym. Wręczono kwiaty i upominek.

Nowy obraz (10)

Wzruszona serdecznym pożegnaniem Koleżanka Maria Andrzejczyk powiedziała: „Dotarłam   do etapu życia nazywanym emeryturą. Odchodząc, dziękuje bardzo za współpracę, tworzenie miłej atmosfery, za to, że byliście ze mną wiele, wiele lat. Wszystkim za wszystko dziękuję”.

Nowy obraz (11)

Z całego serca dziękujemy Ci Marysiu za wszystko, co przez te lata pracy uczyniłaś dla nas, naszych członków, naszego Związku  i naszego środowiska. Pamiętaj, że emerytura to nie koniec – to początek nowego rozdziału życia, w którym wreszcie znajdziesz czas dla siebie, na realizację swoich marzeń. Życzymy Ci wszystkiego dobrego.

Rada Krajowa Związku Leśników Polskich w RP