we Wrocławiu

120px-Rdlp_wroclaw

Adres: 50-357 Wrocław, ul. Grunwaldzka 90

ZWIĄZEK  LEŚNIKÓW POLSKICH W RZECZYPOSPOLITEJ  POLSKIEJ

RADA  OKRĘGOWA WE WROCŁAWIU

PREZYDIUM  RADY  OKRĘGOWEJ

  1. Zbigniew Czeryba – przewodniczący ; Nadleśnictwo Wołów, kom.604837232, zbigniew.czeryba@wroclaw.lasy.gov.pl
  2. Marek Rybak –wiceprzewodniczący ; Nadleśnictwo Śnieżka, kom. 504173542, marek.rybak@wroclaw.lasy.gov.pl
  3. Piotr Żygadło – wiceprzewodniczący; Nadleśnictwo Bolesławiec, kom. 509203287, piotr.zygadlo@wroclaw.lay.gov.pl
  4. Zbigniew Nahajowski – skarbnik; Nadleśnictwo Milicz, kom. 609559611, zbigniewn.ahajowski@wroclaw.lasy.gov.pl
  5. Elżbieta Rybicka – sekretarz; Nadleśnictwo Węgliniec, kom. 668667753, elzbieta.rybicka@wroclaw.lasy.gov.pl
  6. Dariusz Miłuch – członek, Nadleśnictwo Pieńsk, kom. 608079335, dariusz.miluch@wroclaw.lasy.gov.pl
  7. Robert Szlachetka – członek; RDLP we Wrocławiu 728474617, robert.szlachetka@wroclaw.lasy.gov.pl

 

CZŁONKOWIE RADY OKRĘGOWEJ

 

  1. Zbigniew Czeryba – Nadleśnictwo Wołów
  2. Adam Posacki – Nadleśnictwo Wołów
  3. Elżbieta Rybicka – Nadleśnictwo Węgliniec
  4. Grzegorz Cierlik – Nadleśnictwo Węglinec
  5. Bogusław Kora – Nadleśnictwo Świeradów Zdrój
  6. Zbigniew Nahajowski – Nadleśnictwo Milicz
  7. Mirosław Brzozowski – Nadleśnictwo Milicz
  8. Jacek Halow – Nadleśnictwo Szklarska Poręba
  9. Dariusz Miłuch – Nadleśnictwo Pieńsk
  10. Robert Janowicz – Nadleśnictwo Jawor
  11. Dariusz Gad – Nadleśnictwo Zdroje
  12. Wojciech Grzywa – Nadleśnictwo Lwówek Śląski
  13. Piotr Żygadło – Nadleśnictwo Bolesławie
  14. Grzegorz Lampasiak – Nadleśnictwo Bystrzyca Kłodzka
  15. Marek Rybak – Nadleśnictwo Śnieżka
  16. Adam Cebulski – Nadleśnictwo Oława
  17. Andrzej Grzelak – Nadleśnictwo Oborniki Śląskie
  18. Aleksander Didenkow – Nadleśnictwo Złotoryja
  19. Marek Kwiatkowski – Nadleśnictwo Chocianów
  20. Jerzy Ślusarczyk – RDLP Wrocław
  21. Robert Szlachetka RDLP Wrocław
  22. Janusz Rosiński – Nadleśnictwo Bardo Śląskie
  23. Tadeusz Podkówka – Nadleśnictwo Świdnica
  24. Krzysztof Radwański – Nadleśnictwo Jugów
  25. Norbert Wende – Nadleśnictwo Lubin
  26. Grzegorz Lampasiak -  Nadleśnictwo Bystrzyca Kłodzka
  27. Krzysztof Radwański – Nadleśnictwo Jugów

 

CZŁONKOWIE RADY KRAJOWEJ

 

  1. Zbigniew Czeryba – Nadleśnictwo  Wołów
  2. Zbigniew Nahajowski – Nadleśnictwo Milicz

 

DELEGACI NA ZJAZD KRAJOWY

 

  1. Zbigniew Czeryba – Nadleśnictwo Wołów,
  2. Zbigniew Nahajowski – Nadleśnictwo Milicz,
  3. Elżbieta Rybicka – Nadleśnictwo Węgliniec,
  4. Grzegorz Cierlik – Nadleśnictwo Węgliniec,
  5. Marek Rybak – Nadleśnictwo Śnieżka,
  6. Piotr Żygadło – Nadleśnictwo Bolesławiec,
  7. Dariusz Miłuch – Nadleśnictwo Pieńsk.