Wielkopolski

120px-Rdlp_poznan

Adres: 60-959 Poznań, ul. Gajowa 10 e-mail: zlp.region.wlkp@vp.pl

 

PREZYDIUM ZWIĄZKU LEŚNIKÓW POLSKICH REGIONU WIELKOPOLSKIEGO

1. Halina Stachowska – Nadleśnictwo BABKI- – PRZEWODNICZĄCY
halina.stachowska@poznan.lasy.gov.pl – TEL. 696448123 ; (61) 878-80-43
2. Wojciech Rusek – Nadleśnictwo TUREK – - VICE-PRZEWODNICZĄCY
wojciech.rusek@poznan.lasy.gov.pl – Tel.  604491 482 ; (63) -280-30-06
3. Andrzej Piesyk – Nadleśnictwo KROTOSZYN – - VICE-PRZEWODNICZĄCY
andrzej.piesyk@poznan.lasy.gov.pl – TEL. 500150963 ; 62-72 -13 – 77
4. Henryk Bober – RDLP – biuro – - SEKRETARZ
henryk.bober@poznan.lasy.gov.pl – TEL. 697428932 ; 61 – 668 – 44 – 54
5. Michał Matłoka – Nadleśnictwo GRODZIEC – - SKARBNIK
michal.małloka@poznan.lasy.gov.pl – TEL. 608 554 017 ; 63 – 248 – 52 – 09

KOMISJA  REWIZYJNA

1. Jerzy Smok – Nadleśnictwo ANTONIN – PRZEWODNICZĄCY
jerzy.smok@poznań.lasy.gov.pl  - TEL. 660 538 294 ; (62) 733 – 50 – 12
2. Alicja Czapczyk – Nadleśnictwo GRODZIEC -
alicja.czapczyk@poznan.lasy.gov.pl  – TEL. 600415518
3. Leszek Grzybowski – Nadleśnictwo PNIEWY
leszek.grzybowski@poznan.lasy.pl  TEL. ; 661 992206 , 661-992-225 , 0-61 291 71 68
4. Edmund Strasburger – Nadleśnictwo KROTOSZYN
edmund.strasburger@poznan.lasy.gov.pl  – TEL ; 660481 526
5. Krzysztof Matysiak – Nadleśnictwo JAROCIN
krzysztof.matysiak@poznan.lasy.gov.pl  – TEL. (62) 74-72-319

CZŁONKOWIE RADY KRAJOWEJ – ZLP

1. Halina Stachowska – Nadleśnictwo BABKI – VICE-PRZEWODNICZĄCY
halina.stachowska@poznan.lasy.gov.pl – TEL. 696448123 ; (61) 878-80-43
2. Jerzy Smok – Nadleśnictwo ANTONIN
jerzy.smok@poznań.lasy.gov.pl  – TEL. 660 538 294 ; (62) 733 – 50 – 12

DELEGACI NA ZJAZD KRAJOWY ZLP

1. Halina Stachowska – Nadleśnictwo BABKI
halina.stachowska@poznan.lasy.gov.pl – TEL. ; 696 448 123 ; (61) 878-80-43
2. Andrzej Piesyk – Nadleśnictwo KROTOSZYN
andrzej.piesyk@poznan.lasy.gov.pl – TEL. ; 500 150 963 ; (62) 721 -13 – 77
3. Jerzy Smok – Nadleśnictwo ANTONIN
Jerzy.smok@poznań.lasy.gov.pl  – TEL. ;  660 538 294 ; (62) 733 – 50 – 12
4. Janusz Ruda – Nadleśnictwo TACZANÓW
janusz.ruda@poznan.lasy.gov.pl – TEL. ; 696 482 926 (62) 741 – 93 – 47
5. Kazimierz Kaźmierski – Nadleśnictwo GRODZIEC
kazimierz.kazmierski@poznan.lasy.gov.pl  – TEL. ; 604 844 762
6. Leszek Grzybowski Nadleśnictwo PNIEWY
leszek.grzybowski@poznan.lasy.pl   – TEL. ; 661 992 225 ; (61) 293 64 20
7. Marek Przybylski – OTL  JAROCIN
TEL. ; 692 433 239
8. Renata Adamkiewicz – Nadleśnictwo BABKI
renata.adamkiewicz@poznan.lasy.pl  – TEL. ; (61) 878 80 43
9. Zbigniew Szarecki – Nadleśnictwo KOŁO -
zbigniew.szarecki@poznan.lasy.gov.pl  — TEL. ; 695 301 922 ;  (63) 262 25 10
10. Edmund Strasburger  – Nadleśnictwo KROTOSZYN
edmund.strasburger@poznan.lasy.gov.pl  – - TEL. ; 660 481 526
11. Adam Całka – Nadleśnictwo ANTONIN
adam.calka@poznan.lasy.gov.pl — TEL. ; 666 024 908 ; (62) 734 81 24